ThyssenKrupp
 
 

Ansatte





Morten Braastad - Administrerende direktør
 Telefon +47 21 97 97 40
 Mobiltelefon +47 95 71 33 00
 E-postmorten.braastad@tk-encasa.no



Linda Laskerud - HR / Regnskap
Telefon:+47 21 97 97 42
Mobiltelefon:+47
E-post:linda.laskerud@tk-encasa.no



 

Wenche Hadland Bergersen - Office Manager
Telefon: +47 21 97 97 45
Mobiltelefon:+47 48 03 65 08
E-post: ordre@tk-encasa.no
wenche.bergersen@tk-encasa.no      
 

 

Kjersti Straumsheim Nikolaisen -
Kontormedarbeider Salg
Telefon:+47 21 97 97 52
Mobiltelefon:+47 
E-post:kjerstistraumsheim.nikolaisen@tk-encasa.no
 

Nina Ellingsen - Kontormedarbeider Service
Telefon:+47 21 97 97 46
Mobiltelefon:+47 
E-post:nina.ellingsen@tk-encasa.no














Anne Lise Brattås - Kontormedarbeider Service
Telefon:+47 21 97 97 46
Mobiltelefon:+47 
E-post:annelise.brattas@tk-encasa.no



 

 
Olav Tvenge - Teknikker
Telefon: +47 21 97 97 00
Mobiltelefon:+47 90 15 24 05
E-post: olav.tvenge@tk-encasa.no
 



Nina Johansen - Resepsjonist
Telefon: +47 21 97 97 00
Mobiltelefon:+47
E-post: nina.johansen@thyssenkrupp.com
    

       Pedro Felpeto - Selger
   
 Telefon:+47   
 Mobiltelefon:+47 47 71 04 19   
 E-post: pedro.felpeto@thyssenkrupp.com   
      

       Jan A. Johansen - Selger
    
 Telefon:+47      
 Mobiltelefon:
+47 95 71 32 90     
 E-post:
 jan.johansen@thyssenkrupp.com    
       




 
Anne Marie Karlsen - Prosjektkoordinator
Telefon:+47 21979751
Mobiltelefon:+47 95490553
E-post:annemarie.karlsen@tk-encasa.no











Anne Marie Karlsen - Prosjektkoordinator
Telefon:+47 21979751
Mobiltelefon:+47 95490553
E-post:annemarie.karlsen@tk-encasa.no










 

Anne Marie Karlsen - Prosjektkoordinator
Telefon:+47 21979751
Mobiltelefon:+47 95490553
E-post:annemarie.karlsen@tk-encasa.no










 

Pedro Felpeto - Operational manager (konstituert)
Telefon:+47 23173700
E-post:pedro.felpeto@tk-encasa.no
Pedro Felpeto - Operational manager (konstituert)
Telefon:+47 23173700
E-post:pedro.felpeto@tk-encasa.no
Pedro Felpeto - Salg
Telefon:+47 21979750
Mobiltelefon:+47 47710419
E-post:pedro.felpeto@tk-encasa.no

Pedro Felpeto - Salg
Telefon:+47 21979750
Mobiltelefon:+47 47710419
E-post:pedro.felpeto@tk-encasa.no
Pedro Felpeto - Salg
Telefon:+47 21979750
Mobiltelefon:+47 47710419
E-post:pedro.felpeto@tk-encasa.no
Pedro Felpeto - Salg
Telefon:+47 21979750
Mobiltelefon:+47 47710419
E-post:pedro.felpeto@tk-encasa.no
Pedro Felpeto - Salg
Telefon:+47 21979750
Mobiltelefon:+47 47710419
E-post:pedro.felpeto@tk-encasa.no

Pedro Felpeto - Salg
Telefon:+47 21979750
Mobiltelefon:+47 47710419
E-post:pedro.felpeto@tk-encasa.no



Bjørn Julseth - Operational Manager
Telefon:+47 21979755
Mobiltelefon:+47 48078598
E-post:bjorn.julseth@tk-encasa.no 
 

Volney Skien - Controller
Telefon:+47 23173700
E-post:volney.skien@tk-encasa.no
  

Pedro Felpeto - Salg
Telefon:+47 21979750
Mobiltelefon:+47 47710419
E-post:pedro.felpeto@tk-encasa.no
Pedro Felpeto - Selger
Pedro Felpeto - Selger